ʥ
Your connection to our webseite is encrypted and secure
ı
ќ
Decide how your data will be used. Here are the settings
DetailsQ
Deutsch Deutsch English English Netherlands Netherlands Turkey Italian Italian

Log into your account, in order to get access to all features.

Login
or
or create a new account
+49-2166-6284-0
ȭ
Anlagebbau und Apparatebau Titan 3
Tesis ve aparat yapımı
ȭ
Anlage- und Apparatebau
Tesis ve aparat yapımı
;
<

Tesis ve aparat yapımı: Titan & Zirkon tedarikçisi

Yarı mamul ürünlerin tedarikçisi

Proses teknolojisindeki verimlilikteki önemli artışlar nedeniyle, kimya endüstrisindeki günümüz ekipmanlarının yanı sıra petrol ve gaz işleme gereksinimleri de sürekli olarak artmıştır. Sonuç olarak, kullanılan malzemelerin gereksinimleri de artmaktadır. Titanyum ve zirkonyum, özellikle mükemmel korozyon direnci açısından en yüksek standartları karşılar. Günümüzde titanyum ve zirkonyum gibi yüksek performanslı malzemeler, kimya endüstrisinin proses teknolojisini ve süreçlerini sürekli olarak geliştirmesini sağlamaktadır. Bu nedenle modern dünyamızda birçok yönden büyük önem taşıyan yeni ürünlerin geliştirilmesine önemli bir katkı sağlamaktadırlar.

Tüm kaliteyi etkileyen faktörleri göz önünde bulundurarak, uygun işleme ve kullanma, titanyum ve zirkonyum gibi malzemeler için gereklidir, böylece tesis ve cihazlar güvenlik ve hizmet ömrü için yüksek gereksinimleri karşılar.

Zirkonyum ve titanyum yarı mamul tedarikçisi

Yarı bitmiş ürünler aparat haline gelene kadar uzun bir yol katetmektedir. Kaynak katkılarından komplike mekanik olarak işlenmiş bileşenlere kadar her şey birbirine bağlıdır ve uluslararası düzenlemelere tabidir. Mönchengladbach'ın yetkin ortağı ve tedarikçisi olarak, dünya çapında müşterilerimizin yanındayız.

Ayrıca, malzemelerimizi ilk kez işleyen işlemcileri de destekliyoruz. HWN titan ile farklı malzemelerden tesis ve aparat yapımı için yarı mamul ürünler satın alabilirsiniz.

Iletişim

  Email Direk hat
Mr. Räther raether@hwn-titan.de +49-2166-6284-13
Mr. Kopka kopka@hwn-titan.de +49-2166-6284-17

 

adalize | MK1 v8.9.15 | RegNr. 18430 | use-media Œ
û